CROATIA-APARTMANI CLUB CARD 


Poštovani iznajmljivači smještaja, ugostitelji, obrtnici, vlasnici suvenirnica, auto prijevoznici, pružatelji raznih usluga pozivamo Vas na poslovnu suradnju sa našim novim klubom CROATIA-APARTMANI CLUB

Cilj kluba je prikupiti što više članova na obostrano zadovoljstvo. 
Partneri učlanjenjem dobivaju besplatno oglašavanje svojih apartmana, kuća, vila kao i svojih firmi ili obrta na našoj stranici 

www.croatia-apartmani.com  za cijelu tekuću godinu kao i mnogobrojne nove klijente i korisnike njihovih usluga. 

S druge strane partneri (iznajmljivači, obrtnici, firme) učlanjenjem u klub našim članovima nude minimalno 10% popusta na svoje usluge. 

Na našoj stranici  www.croatia-apartmani.com  prilikom besplatnog oglašavanja svojih apartmana, kuća, vila kao i svojih firmi ili obrta, na samom oglasu partneri dobivaju etiketu PARTNER KLUBA -10% kao vidljivo istaknutu oznaku sa popustom koji daju našim članovima kluba.   
Članovi CROATIA-APARTMANI CLUB CARD-a će posjedovati karticu sa osobnim podacima temeljem koje će ostvarivati pogodnosti. Zainteresiranim partnerima kluba također možemo izraditi vlastitu seriju od minimalno 100 kartica sa željenim logom/reklamom na jednoj strani kartice i našim logom sa druge strane kartice (u tom slučaju kartice izrađujemo o njihovom trošku). 

Klub će funkcionirati na način da svi partneri potpisuju ugovor o poslovnoj suradnji za tekuću godinu, te dobivaju naljepnicu CROATIA-APARTMANI CLUB CARD koju su dužni postaviti na vidljivo mjesto svojih objekata kako bi članovi našeg kluba znali da u tom objektu, firmi, trgovini, obrtu mogu ostvariti određene pogodnosti. 

Stranica  www.croatia-apartmani.com  posluje dvije godine. Momentalno ima preko 370 oglašenih objekata od kojih je 70-tak u prva tri dana ušlo u partnerstvo kluba. Prepoznata je također  izvan granica Hrvatske pa tako mnogobrojni gosti iz EU zemalja putem naše stranice osiguravaju smještaj u RH. Za više informacija kontaktirajte nas putem  
e-maila / zagreb.oglasavanje1@gmail.com